Jak wziąć udział w kursie?

Zarejestruj się na stronie kursowej, sprawdź swoją skrzynkę mailową oraz aktywuj konto. Na stronie kursu kliknij przycisk “rozpocznij” aby zacząć przygodę z kursem.

Jak zakończyć lekcję i przejść do kolejnej?

Kliknij przycisk “dalej”, który znajduje się na dole lekcji po prawej stronie lub wybierz interesującą Cię lekcję z menu po lewej stronie.

Jak zakończyć sekcję i przejść do kolejnej?

Na koniec każdej sekcji czeka na Ciebie quiz z pytaniami sprawdzającymi wiedzę. Po jego rozwiązaniu możesz przejść do kolejnej sekcji klikając przycisk “dalej” lub wybierając pierwszą lekcję z kolejnej sekcji w menu po lewej stronie.

Jak uzyskać certyfikat?

Aby uzyskać certyfikat, musisz ukończyć wszystkie sekcje w kursie oraz odpowiedzieć poprawnie na pytania testowe w quizach. Jeśli wszystko poprawnie wykonałaś/eś, certyfikat będzie możliwy do pobrania, klikając w przycisk “Pobierz certyfikat” na pomarańczowym polu z prawej strony.

Gdzie znajdę bibliografię, która była użyta w kursie?

Bibliografię do pobrania znajdziesz w podsumowaniu kursu.

Chciałbym/abym podzielić się swoją refleksją na temat kursu. Gdzie mogę to zrobić?

Wypełnij ankietę ewaluacyjną aby ocenić kurs. Twoja opinia jest dla nas bardzo pomocna, aby rozwijać nasz kurs Asów Internetu.

Poleciłam/em kurs mojej koleżance/ koledze. Czy mogą skorzystać z mojego konta i zdobyć certyfikat ze swoim nazwiskiem?

Niestety nie. Aby uzyskać certyfikat ze swoim imieniem i nazwiskiem z ukończenia kursu należy założyć indywidualne konto. Pamiętaj też, że podawanie loginów i haseł innym osobom jest niebezpieczne i nie należy tego robić.